Zdjęcie akcji

Trwa challenge, dzięki któremu możemy pomóc małemu chłopcu w walce z chłoniakiem anaplastycznym. Szpital Miejski w Rabce - Zdroju został nominowany do wykonania zadania przez Urząd Miejski w Rabce - Zdroju. Nominację przyjmujemy, przesyłamy nasze serce dla Kubusia, wspieramy charytatywnie akcję i nominujemy kolejnych.

Z uwagi, iż czas działa na niekorzyść chorego KUBUSIA BACHULI, a każde chętne do pomocy serducho jest na wagę życia, zapraszamy do tej charytatywnej akcji wszystkich, na których zawsze można liczyć.

Kwota na dalsze leczenie jest ogromna, ale wierzymy, że damy  radę!!! Bo jak nie MY, to kto...?

"...często dar jest niewielki, ale skutek z niego ogromny" (Seneka Młodszy)

#ChallengeSerduchodlaKubusia

Zapraszamy do akcji:

1. Uzdrowisko Rabka S.A.
  2. Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc Oddział Terenowy im. Jana i Ireny Rudników
  3. Śląskie Centrum Rehabilitacyjno - Uzdrowiskowe im. dr. A. Szebesty w Rabce – Zdroju sp. z o.o.

Zasady:

1. Robimy zdjęcie serca, w każdej postaci, na przykład narysowane lub ułożone z dłoni.
  2. Robimy "zrzutę" i wpłacamy uzbieraną kwotę na konto Bądźmy Razem Stowarzyszenie Hospicyjne w Wiśniowej z dopiskiem ,,Kubuś Bachula"
    Nr konta: 62 8602 0000 0008 0026 4750 0001
  3. Nominujemy do dalszego udziału kolejne instytucje/organizacje pozarządowe/firmy.
  4. Nominowani kopiują tekst i razem ze zdjęciem wklejają na swój profil na FB/stronę www (jeśli je mają).
  5. Na wykonanie zadania są 2 dni.

Potrzebujemy milionów wielkich serc.

#SerduchodlaKubusia

#RazemzKubusiem