Masz powyżej 80 lat? Zarejestruj się na termin szczepienia przeciw COVID-19 już 15 stycznia!

Na konkretny termin szczepienia mogą zarejestrować się:

• od 15 stycznia 2021 r. wyłącznie osoby, które skończyły 80 lat,
  • od 22 stycznia 2021 r. wyłącznie osoby, które skończyły 70 lat.

Szczepienia dla tych osób rozpoczną się 25 stycznia 2021r. O rozpoczęciu rejestracji dla kolejnych grup będziemy informować na bieżąco.

Jak się będzie można zarejestrować?

• Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989
    Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób możesz zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Wystarczy, że rozpocznie się etap szczepień i będziesz miał numer PESEL bliskiej osoby.
  • Skontaktuj się z wybranym punktem szczepień
    Jeżeli chcesz zaszczepić się w konkretnym punkcie szczepień – skontaktuj się z nim. Mapa i dane kontaktowe punktów szczepień dostępne są tutaj: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/punkty-szczepien
    Numery telefonów do punktu szczepień prowadzonego przez Szpital Miejski w Rabce-Zdroju: 512-283-247 (rejestracja pon.- pt. w godz. 08.00 – 14.00).
  • Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl
    System zaproponuje Ci pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Twojego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie Ci pasował albo będziesz chciał zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że skorzystasz z dostępnej wyszukiwarki i wskażesz dogodną dla Ciebie datę i lokalizację.

Zapraszamy do kontaktu!