Zdjęcie akcji

Trwa challenge, dzięki któremu możemy pomóc małemu chłopcu w walce z chłoniakiem anaplastycznym. Szpital Miejski w Rabce - Zdroju został nominowany do wykonania zadania przez Urząd Miejski w Rabce - Zdroju. Nominację przyjmujemy, przesyłamy nasze serce dla Kubusia, wspieramy charytatywnie akcję i nominujemy kolejnych.

Z uwagi, iż czas działa na niekorzyść chorego KUBUSIA BACHULI, a każde chętne do pomocy serducho jest na wagę życia, zapraszamy do tej charytatywnej akcji wszystkich, na których zawsze można liczyć.

Kwota na dalsze leczenie jest ogromna, ale wierzymy, że damy  radę!!! Bo jak nie MY, to kto...?

"...często dar jest niewielki, ale skutek z niego ogromny" (Seneka Młodszy)

#ChallengeSerduchodlaKubusia

Plakat "Umów się na kolonoskopię"

Centrum Medyczne Skopia w Krakowie, Przychodnia Gastromed w Zakopanem oraz Szpital Miejski w Rabce-Zdroju, zapraszają na bezpłatną prelekcję on-line "Umów się na kolonoskopię - 20 minut które ratują życie."

• prelekcja odbędzie się 30.04.2021 od godziny 16.30 do godziny 17.30.
  • prelekcja dedykowana jest dla mieszkańców i pracowników powiatów: tatrzański, nowotarski i gorlicki, w wieku 40-65 lat.
  • spotkanie poprowadzi wykwalifikowana pielęgniarka anestezjologiczna, która przedstawi Państwu bezpłatny program profilaktyki raka jelita grubego, wyjaśni dlaczego profilaktyka jest tak ważna. Omówione zostaną także możliwości znieczulenia oraz przebieg badania i przygotowanie do niego.
  • aby wziąć udział w prelekcji należy kliknąć w link umieszczony poniżej.

UWAGA !!! Link będzie aktywny dopiero w dniu spotkania od godziny 16.00.

Link do spotkania: https://tele.dmt.com.pl/b/dag-c52-sxe-sak

Serdecznie zapraszamy.
Lepiej zapobiegać niż leczyć !

Rejestracja okienko

Od dnia dzisiejszego wdrażamy testowy system rezerwacji godzinowej i płatności internetowej za wymazy antygenowe w kierunku SARS-CoV-2 oferowane w naszym szpitalu.

Mamy nadzieję, że zmniejszy to kolejki do kasy i przyspieszy wykonywanie wymazów.

Początkowo usługa dostępna będzie przez jedną godzinę każdego dnia (6 wymazów co 10 min), płatność tylko on-line. Jeżeli sprawdzi się funkcjonalność usługi, będziemy rozszerzać ilość wykonywanych testów.

W przypadku braku możliwości zgłoszenia się na opłacony test prosimy o kontakt pod numerem telefonu 18 26 85 721, uzgodnimy inny dogodny termin wykonania badania.

Rejestracja odbywa się przez stronę internetową szpitala (przycisk REJESTRACJA).

Osoby zarejestrowane poprzez system rejestracji elektronicznej, będą przyjmowane poza kolejnością, zgodnie z harmonogramem.

Regulamin usługi dostępny jest pod adresem https://szpitalrabka.pl/index.php/dokumenty/rodo-dokumenty/regulamin-sklepu-internetowego

Zdjęcie badanie wzroku

Zapraszamy 22 kwietnia 2021 r. na kwalifikacje do zabiegu usuwania zaćmy. Wizyty rozpoczną się o godz. 12:00 w nowej poradni w budynku głównym szpitala.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (oddzwonimy):

• numer telefonu sekretariatu: 512 283 094

Miło nam poinformować Państwa, że od 1 kwietnia 2021 r. do zespołu Oddziału Okulistycznego Chirurgii Jednego Dnia dołączyło 5 nowych lekarzy okulistów. Z dniem 15 kwietnia 2021 r. pełnienie obowiązków Ordynatora Oddziału zostało powierzone Pani dr n. med. Annie Kwiecińskiej.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych
zdrowia, siły i pogody ducha.

W tych trudnych chwilach miłość najbliższych i wyciszenie przed trudami
przyszłości daja nadzieję na lepsze jutro.

Witold Latusek Prezes Zarządu wraz z pracownikami
Szpitala Miejskiego w Rabce-Zdroju Sp. z o.o.