W magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia
 zawodowych planów.
Życzą Prezes oraz pracownicy Szpitala Miejskiego w Rabce-Zdroju

Informujemy, że:

od dnia 08.11.2022 w Poradni Diabetologicznej w każdy wtorek miesiąca przyjmuje:

Lek. med. Iwona Jąkała

• Specjalista chorób wewnętrznych
  • Specjalista diabetolog
  • Godziny przyjęć, w każdy wtorek: 08:00 do 13:00

Od dnia 15.11.2022 W Poradni Laryngologicznej udziela świadczeń medycznych lekarz laryngolog:

Lek. Med. Tomasz Bryk

W związku z ponownym wzrostem ilości hospitalizacji pacjentów z COVID-19 w „Szpitalu Miejskim w Rabce-Zdroju” Sp. z o. o. Ordynatorzy oddziałów szpitalnych lub lekarze dyżurni mają możliwość czasowego ograniczania ilości osób odwiedzających chorych.

W przypadku konieczności dezynfekcji pomieszczeń oraz ciągów komunikacyjnych (korytarze, windy) istnieje możliwość całkowitego wstrzymania odwiedzin pacjentów, ale tylko na czas zakończenia procedur z tym związanych.

Odwiedzający powinni zostać poinformowani o przybliżonej godzinie możliwości ponownego odwiedzenia pacjentów.

Zarządzenie nr 3/2022

Ze względu na brak zainteresowania testami SARS-CoV-2 metodą RT-PCR – od 06.04.2022 Szpital Miejski w Rabce-Zdroju zawiesza ich wykonywanie.

W Szpitalu nadal można wykonać:

• test SARS-CoV2 Ag w cenie 100 zł
  • SARS-CoV2 Ag + Influenza A/B (COVID + GRYPA) w cenie 100 zł.

Wyniki z testów po 20 min. Od pobrania wymazu.