• 18 26 76 040
  • sekretariat@szpitalrabka.pl
  • ul. Słoneczna 3, 34-700 Rabka-Zdrój

Izba przyjęć

Świadczymy całodobowe usługi z zakresu pomocy doraźnej w przypadkach nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń bezpośrednio zagrażającym zdrowiu pacjentów.

Poradnie specjalistyczne

Zapewniamy dostęp do wielu pracowni i poradni specjalistycznych. Realizujemy zabiegi w obrębie powłok i jamy brzusznej, pęcherzyka żółciowego, dróg żółciowych, przewodu pokarmowego. Zapewniamy kompleksową diagnostykę i leczenie cukrzycy, chorób układu krążenia, przewodu pokarmowego, chorób hematologicznych. Diagnostyka i leczenie operacyjne w zakresie chorób piersi, nowotworów skóry i przewodu pokarmowego.

Opieka długoterminowa

Zapewniamy całodobową opiekę zdrowotną dla osób, które ze względu na stan swojego zdrowia i stopień niepełnosprawności oraz brak możliwości funkcjonowania w środowisku domowym wymagają stałego nadzoru fachowego personelu.

Działalność szpitala w czasie remontu

Co nowego?

Aktualności

Pracownia RTG

Zapraszamy Pacjentów do naszej pracowni RTG zlokalizowanej na terenie ŚCRU, obok izby przyjęć, ul. Dietla 5. Nasz doświadczony zespół specjalistów zawsze stara się zapewnić Wam najwyższą jakość obsługi i precyzję

Czytaj więcej »

Podsumowanie Biegu Tropem Wilczym

W niedzielę 03.03.2024 odbył się Bieg Wilczym Tropem – wyjątkowe wydarzenie upamiętniające Żołnierzy Wyklętych. W trakcie tego wydarzenia wielu z Was odwiedziło nasze stoisko, gdzie: Ponadto odbył się pokaz udzielania

Czytaj więcej »
Dlaczego my?

Co nas wyróżnia

Profesjonalna Obługa

Nasz personel bardzo fachowo wypełnia swoje obowiązki.

Wykwalifikowana Kadra

Nasi specjaliści w największą rzetelnością dbają o zdrowie pacjentów.

24/7 Całodobowa Opieka

We wszystkich nagłych przypadkach można zgłosić się na Izbę Przyjęć.

Zobacz

Nasze Poradnie​

Centralna Rejestracja

18 26 85 706

e-Rejestracja
logo fundusze europejskie
Skip to content